(8 37) 556381 vilkijoskc@gmail.com

Moterų linijinių šokių kolektyvas „Skrajūnė“

2005 m. rugsėjo mėnesį atėjusi dirbti į Vilkijos kultūros centrą meno vadove Loreta Maliukevičienė pradėjo kurti šokių kolektyvą. Šokių kolektyvo narės mokėsi pramoginių šokių judesių-salsos, čia-čia, rumbos. 2007 m. pradėjome šokti dar visai naujus Lietuvoje nematytus linijinius šokius, kurie apima viską- ir kantry stiliaus šokius, ir airiškus, lotynų ritmu ir fanki stiliaus šokius. Šokėjų sušoktas kantry stiliaus šokis „Vaiduoklių traukinys“ dar ir dabar yra kolektyvo repertuare. Kolektyvą sudaro dvi grupės – pagrindinė grupė ir pradedančiųjų grupė. Šokėjos pasirodo ne tik miesto bendruomenės šventėse, bet ir rajono renginiuose, šokių festivaliuose. Nuo 2010 m. kolektyvas kasmet dalyvauja Tarptautiniame linedance festivalyje „Draugystės tiltas“ Palangoje. Kolektyvas šokęs Vilkijos, Neveronių, Liučiūnų, Čekiškės, Saulėtekio, Daugėliškių bendruomenės, Zapyškio, Kėdainių rajono Langakių bendruomenės, Jurbarko rajono Klausučių, Seredžiaus ir Raudonės kultūros centrų renginiuose.  Keturioliktus metus kuriamos tradicijos: Velykų margučių marginimo, Kalėdinė šokių repeticija, šokių sezono uždarymas, šokių sezono atidarymas. Kasmet sukurti šokiai vis naujai papildo repertuarą. Penkiolika metų gyvuojančiame kolektyve yra virš 20 narių, mielai šokančių valso, tango, salsos, čia – čia , kantry šokių žingsnelius.

Nuo 2020 m.  su 15-os šokių programa kasmet dalyvauja (2020 m., 2021 m., 2022 m., 2023 m.) Lietuvos asociacijos  „Sportas visiems” viename iš renginių- tarptautiniame linijinių solo ir šokių komandų festivalyje „Palanga” Palangoje.

Nuo 2021 m. (2021 m., 2022 m.) dalyvauja populiariųjų šokių festivalyje „Šokanti Ignalina” Ignalinoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolektyvas kartu su vadove Loreta M. dalyvauja įvairiose akcijoje ir edukacijose.

Nuotraukose: Laimės diena Vilkijos amfiteatre 2021-03-20:

Vadovė Loreta: „Susitikome parke prie Nemuno ir išbandėme naujai pastatytą sceną. Linksmai šokome ir senus, ir naujus šokius. Ypač linksmai šokosi populiarusis šokis „Jerusalema“. Ją sušokome ne tik prie Nemuno, bet ir prie jau simboliu tapusius mėlynojo vilko Žaliojoje gatvėje. Šokėjos susitiko po ilgos pertraukos, taigi prie kavos termosų džiugus klegesys nenutrūko.

 

 

 

 

 

Vasaros metu kolektyvas nenustoja šokti. Nuo 2021 m. (kasmet, ir 2022 m., 2023 m.)  liepos mėnesį Kauno m. linijinių šokių klubo „Viena linija” kvietimu lankosi šokių ir gėlių edukacijose   VDU Kauno Botanikos sodo rožyne.

Nuotraukose: VDU Botanikos sode

 

Kolektyvas mielai bendrauja su kitais linijinių šokių kolektyvais, šoka bendruose renginiuose. 2023 m. vasarą (liepos 30 d.) šokėjos šoko linijinių šokių festivalyje „Pasimatymas šokyje” Raudonėje, Jurbarko r.; papuošė Jurbarko miesto šventę „Jurbarkas šokio ritmu 2023″.

2023 m. rugsėjo mėnesį Loretos Maliukevičienės rūpesčiu įvyko II linijinių šokių kolektyvų šokių sezono atidarymas „Šokio ritmu” Vilkijos L. Armstrongo vaardo scenoje, sukvietęs 8 kolektyvus į bendrą šokių programą. 

Nuotraukose: 2023-09-08 šokių sezono atidarymas „Šokio ritmu” Vilkijoje, L. Armstrongo vardo scenoje

 

 

Keisti šrifto dydį