+370 699 28418 info@vilkijoskc.lt fb yt accesibility

Vilkijos mėgėjų teatras „Vizija“

Veiklą pradėjęs 1984 metais Kauno rajono, Vilkijos Petro Cvirkos vidurinėje mokykloje jaunesniųjų klasių dramos būrelis 1986 metais „užaugo“ iki teatro studijos „Svajoklis“, nes ne tik spektakliukus statėme, bet ir teatro meno paslapčių mokėmės. Jau ne tiek daug trūko iki liaudies teatro vardo, bet… Prasidėjo permainos ir 1990 metais mes – jau vaikų ir jaunimo teatras „Vizija“, kuris 1997 metais priimamas į Lietuvos mėgėjų teatro sąjungą.

Teatras ne tik stato spektaklius, bet ir kuria savo tradicijas. Kasmet paruošiami rudens poezijos spektakliai, Advento vakarai „Laudate Dominum“, žaisminga tradicija tampa lietuviškas „Šiurpių vakarėlis“ (ne helouvynas!), smagūs teatro vaikų gimtadieniai „tūsiukai“, pavasarinės išvykos į gamtą… Visad labai laukiamos vasaros kūrybinės stovyklos „Pupa“ ir „Saulėgrąža“. Teatras – mūsų namai, mūsų gyvenimo būdas!

Irena Štilpaitė – Vilkijos kultūros centro režisierė, teatro mokytoja. Tikra savo darbo entuziastė, neskaičiuojanti darbo valandų, gyvenanti scenos džiaugsmais, vaikų ir jaunimo teatro „Vizija“ rūpesčiais. Rengia skaitovus, moko renginių vedėjus, vyksta į kūrybines stovyklas. Miestelio gyventojams tikrą atgaivą suteikė jos režisuotas spektaklis F. Šilerio „Marija Stiuart“, poezijos vakarai – „Laudate dominum“, Henriko Radausko „Švelnų liūdną lietų vakaras paliejo“, K. Saja „Piramidė“…

 

2020 m.„Vizija” teatro Alumnai- sukūrė video kompoziciją Tėvo dienai.


Teatro dienai paminėti