2023-08-31

Šokių festivalis „Jurbarkas šokio ritmu 2023“!

Paskutinį vasaros savaitgalį Jurbarkas pasitiko kasmetinę krašto šventę. Vietiniai muzikantai, šokėjai ir svečiai iš visos Lietuvos savo pasirodymais visapusiškai praturtino žiūrovus. Jurbarko šventę atidarė ne kuris kitas renginys, o antrasis linijinių šokių festivalis „Jurbarkas šokio ritmu 2023“!
Atrodo, kad į šią šokių šventę susirinko kone visa Lietuva. Nuo Vilniaus iki Druskininkų, nuo Šilalės iki Raseinių. Vienu ritmu festivalyje judėjo net 120 nuostabių moterų iš 10 mūsų šalies kolektyvų. Visoms dalyvėms esu dėkinga ne tik už asmeninį indėlį į šokių pasirodymus. Be galo džiaugiuosi ir tuo, kad kartu Jurbarke sukūrėme tiesiog magiškai pozityvią atmosferą! Visada smagu matyti, kaip šokis dar kartą mus visas sujungia ir padeda dalytis puikia nuotaika ir emocijomis.
Pasinaudodama proga noriu tarti asmeninį „Ačiū!“ kiekvienam „Sveikatos erdvė“ draugų kolektyvui. Jūsų pasirodymai Jurbarke buvo tiesiog nuostabūs! Dėkoju Dalei Maskoliūnienei ir jos „Switch on-MRU“ šokėjoms, Rūtai Dzikienei ir kolektyvui „Vėjunė“, Aurelijai Balčiūnienei ir jos kolektyvui „Diamente“, Renatai Šalaševičienei ir jos šokių studijai „Viena linija“. Taip pat sakau didelį „Ačiū“ Loretai Maliukevičienei ir kolektyvui „Skrajūnė“, Aušrai Danisevičienei ir jos grupei „Smaragdas“, Audronei Antanavičienei ir Rasai Šarakauskienei bei jų kolektyvui „Audringa” ir Birutei Levanaitienei ir jos kolektyvui „Rock-Rock“. Gera ir smagu dirbti, kai žinai, jog tave palaiko tiek daug bendraminčių!
Šokių ir svaikatingumo studijos vadovė Ieva Janauskaitė, 2023-08-26, Jurbarkas