DARBUOTOJŲ DARBO LAIKAS
Aušra Junevičė
Pirmadienis–ketvirtadienis 8.00–12.00 12.45–17.00
Penktadienis 8.00–12.00 12.45–16.00
VILKIJA
Referentė Loreta Maliukevičienė
Pirmadienis–penktadienis 8.00–12.00
Kultūros projektų vadovas
Pirmadienis–penktadienis
Kultūrinės veiklos organizatorė Loreta Maliukevičienė
Pirmadienis 12.45–20.00
Antradienis 12.45–18.00
Trečiadienis 12.45–20.00
Ketvirtadienis 12.45–18.00
Penktadienis 13.00–18.00
Režisierė Irena Štilpaitė
Pirmadienis 10.00–12.00 15.00–17.00
Antradienis 10.00–12.00 13.00–15.00
Trečiadienis 8.00–12.00
Ketvirtadienis 8.00–12.00
Penktadienis 13.00–17.00
Meno vadovas
Pirmadienis–penktadienis
Garso ir šviesos režisierius Giedrius Paškevičius
- Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, penktadienis 8.00–13.00
Valytoja Irma Ševelienė
- Pirmadienis –penktadienis 17.00–19.00
________________________________________
ČEKIŠKĖS laisvalaikio salė
Kultūrinės veiklos organizatorė Kristina Kriščiūnienė
Pirmadienis 17.00–21.00
Antradienis 9.00–13.00
Trečiadienis 17.00–21.00
Ketvirtadienis 9.00–13.00
Penktadienis 9.00–13.00
Meno vadovė Jolanta Girdauskienė
Pirmadienis–penktadienis 16.00–20.00
___________________________________________
LIUČIŪNŲ laisvalaikio salė
kultūrinės veiklos organizatorė Elena Tarolienė
Pirmadienis 14.30–18.30
Antradienis 10.00–14.00
Trečiadienis 14.30–18.30
Ketvirtadienis 10.00–14.00
Penktadienis 10.00–14.30
Būrelio vadovė Elena Tarolienė
Pirmadienis 10.00–14.30
Antradienis 16.00–20.00
Trečiadienis 10.00–14.30
Ketvirtadienis 16.00–20.00
Penktadienis 14.30–18.30
Meno vadovas Viktoras Štilpa
Pirmadienis–Penktadienis 11.00–15.00
Valytoja Virginija Tarosaitienė
Pirmadienis–penktadienis 15.00–19.00
_______________________________________________________
PADAUGUVOS laisvalaikio salė
Kultūrinės veiklos organizatorė
Bronislava Rudžianskienė
Pirmadienis 16.00–20.00
Antradienis 16.00–20.00
Trečiadienis 16.00–20.00
Ketvirtadienis 16.00–20.00
Penktadienis 9.00–13.00
Meno vadovas Alvydas Furmonas
Pirmadienis–penktadienis 16.00–20.00
Valytoja Eugenija Petrauskienė
10.00–12.00
________________________________________________________
SAULĖTEKIŲ laisvalaikio salė
Kultūrinės veiklos organizatorė
Gertrūda Beinarytė-Krunglevičienė
Pirmadienis 16.00–20.00
Antradienis 16.00–20.00
Trečiadienis 16.00–20.00
Ketvirtadienis 16.00–20.00
Penktadienis 9.00–13.00
Meno vadovas Nojus Vyšniauskas
Pirmadienis 8.00–12.00
Antradienis 17.00–21.00
Trečiadienis 8.00–12.00
Ketvirtadienis 17.00–21.00
Penktadienis 8.00–12.00
Valytoja Marytė Mejarienė
7.00–9.00
_____________________________________________________
KOLEKTYVŲ, BŪRELIŲ REPETICIJŲ LAIKAS
VILKIJA
Linijinių šokių kolektyvas „SKRAJŪNĖ“
Vadovė Loreta Maliukevičienė, Vilkijos gimnazija
Pirmadienis 19.00–20.00
Trečiadienis 18.00–20.00
Teatro studija „VILKŪTIS“
Režisierė Irena Štilpaitė, Vilkijos gimnazija
Pirmadienis 16.00–17.00
Penktadienis 15.00–17.00
Vilkijos muzikinė grupė „JUDOŠIAI“
Padauguvos laisvalaikio salė
Antradienis 18.00–20.00
Ketvirtadienis 18.00–20.00
ČEKIŠKĖ
Suaugusiųjų dramos teatras „PELĖDA“
Vadovė Kristina Kriščiūnienė, laisvalaikio salėje
Pirmadienis 17.00–19.00
Trečiadienis 17.00–19.00
Liaudiškų šokių kolektyvas „VOLUNGĖ“, vyresnių gr.
vyksta Čekiškės laisv. salėje, vadovė Jolanta Girdauskienė
Trečiadienis 18.00–20.00
Ketvirtadienis 18.00–20.00
Senjorių moterų liaudiškų šokių grupė „SERBENTA“
vyksta Liučiūnų laisv. salėje, vadovė Jolanta Girdauskienė
Trečiadienis 16.00–17.00
LIUČIŪNAI
Vaikų teatras „PASAKĖLĖ“
Vadovė Elena Tarolienė
Antradienis 16.00–17.00
Ketvirtadienis 16.00–17.00
Suaug. lėlių teatras „ŽIBINČIUS“
Vadovė Elena Tarolienė
Antradienis 19.00–20.00
Ketvirtadienis 19.00–20.00
Rankdarbių klubas „KRAITĖ“
Vadovė Elena Tarolienė
Pirmadienis 12.00–14.00
Moterų vokalinis ansamblis „GRIEŽLĖ“
vadovas Viktoras Štilpa
Pirmadienis 11.00–13.00
Ketvirtadienis 11.00–13.00
PADAUGUVA
Rankdarbių būrelis „Bičiulės“
Vadovė Bronislava Rudžianskienė
Ketvirtadienis 19.00–20.00
Padauguvos moterų vokalinis ansamblis „AKIMIRKA“
Vadovas Alvydas Furmonas
Antradienis 18.00–19.00
Ketvirtadienis 18.00–19.00
Moterų vokalinis duetas
Vadovas Alvydas Furmonas
Antradienis 17.00–17.45
Ketvirtadienis 17.00–17.45
SAULĖTEKIAI
Mišrus vokalinis ansamblis „SAULĖTEKĖNAI”
Vadovas Nojus Vyšniauskas
Antradienis 17.30–19.00
Ketvirtadienis 17.30–19.00