2024-05-07

Minint  Pasaulinę kultūrų puoselėjimo dieną ir Lietuvos tautinių bendrijų dieną, KVIEČIAME Į KONCERTĄ

Jums koncertuos

Israel Roytman – dainininkas iš Izraelio. Psalmių, Klezmer, hebrajų liaudies ir šiuolaikinių dainų atlikėjas, išleidęs daugiau kaip dešimt muzikinių albumų. Dainininkas yra aplankęs virš 30 pasaulio šalių, tarp jų – ir Lietuvą, rengė autorines programas.

Jevgenijus Musijetsas (Євгеній Мусієць) – penktos kartos bajanistas. Daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų bei festivalių laureatas. Nuo 2017 metų groja kolektyve „YeS Duet“ su kuriuo yra koncertavęs daugelyje Europos šalių bei Izraelyje.

Davit Avetisyan – Lietuvoje gyvenantis armėnų kilmės kompozitorius bei saksofonininkas. Jaunosios kartos kompozitoriaus kūryboje vyrauja armėnų liaudies bei rytietiškos muzikos motyvai apjungiami improvizacijomis bei džiazo elementais.

Tadas Daujotas – viešosios įstaigos „Prabudimo orkestras“ vadovas, įvairių muzikinių ir kultūros projektų organizatorius. Tadas groja senoviniais hebrajiškais ragais – šofarais, o svajonę į akademinę muziką integruoti šiuos archajiškus instrumentus įgyvendino parašydamas „Simfonijos iš Šiaurės Jeruzalės“ scenarijų, pagal kurį kompozitorius Jievaras Jasinskis 2021 metais sukūrė muziką, o 2023 metais VšĮ „Prabudimo orkestras“ ir valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ pastatė šokio ir muzikos spektaklį „Šokio simfonija iš Šiaurės Jeruzalės“.