2023-07-14

 

 

„Kelkis ir judėk“ – Vilkijos miesto šventė vėl sugrįžta! Liepos 22 d. nuo 18 val. L. Armstrongo vardo estradoje kviečiame visus Vilkijos krašto žmones. Jau nuo ankstyvo ryto prie Nemuno vyks tradicinės Vilkijos seniūno taurės tinklinio varžybos bei veiks vaikų pramogoms skirtos erdvės. Vakarą pradėsime su spektakliu-koncertu „Muzikinės raudonos nosies kelionė“ – tai čia ir dabar atsiradusiu žaidimu, kuriančiu betarpišką atmosferą tarp muzikos atlikėjų ir klausytojų. Neįprastą, bet atvirą bendravimą tarp žiūrovų toliau tęs šokio spektaklis „Where do i connect?“.

Ne pirmu koncertu šiais metais L. Armstrongo estradoje Vilkijos bendruomenę ir mūsų svečius džiugina džiazo muzikos festivalio „Kelkis ir džiazuok“ ritmai, suteikiantys galimybę prisiliesti prie džiazo kūrybinės jėgos, kuri suteikia naujų idėjų kasdieniniam gyvenime. Šį kartą L. Armstrongo estrados scenoje išvysime  2011 m. Vilniuje susikūrusią svingo, vintažinio bei New Orleans džiazo grupę „The Schwing Band“, kurių pasirodymą papildys lindy hop šokėjai. Vėliau pagal visiems gerai žinomą muzikinį ritmą pajudėsime kartu su Egidijum Sipavičium. Ištvermingiausių naktinėtojų lauks diskoteka su didžėjumi Roku. Šventės finalas – Vilkiją nuspalvinsiantis muzikinis fejerverkas.

Šventėje savo pramogą ras kviekvienas, tad visus kviečiame šį šeštadienį atvykti į Vilkijos miesto šventę ir gerai pajudėti!