2022-09-06

 

Šokio judesiai yra geriausias būdas išreikšti save netariant jokių žodžių! Žmonės gali laisvai pasirinkti bet kokią norimą šokio kalbą: švelnią ir subtilią, nuožmią ar galingą. Neturėtumėm varžyti savęs ir emocijų! Nori šokti? Tiesiog daryk tai ir leisk kūrybinei šokio galiai įkvėpti tave!
Pirmą kartą L. Armstrongo scena ir parkas matė tiek nuostabių šokėjų, sutikusių naują šokių sezoną atidaryti čia, Vilkijoje. Šeštadienio popietę net 6 kolektyvai miesto parke reiškė savo emocijas šokio ritmu: linijinių šokių klubas iš Kauno „Viena linija“ (vadovė Renata Šalaševičienė), linijinių šokių kolektyvas „Erdvė Judesiui“ (Kaunas, vadovė Jurgita Dirmontienė), linijinių šokių klubas „Audringa“( Kaunas, vadovė Audronė Antanavičienė), laisvalaikio ir sveikatingumo studija „Sveikatos erdvė” ( Jurbarkas, vadovė Ieva Janauskaitė), Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro šokių grupę „Five5”(vadovė Evelina Šauklienė), Vilkijos kultūros centro linijinių šokių kolektyvas „Skrajūnė“( vadovė Loreta Maliukevičienė). Su nauju šokių sezonu visus kolektyvus pasveikino ir Vilkijos miesto seniūnas Paulius Amanaitis.
Nemuno parkas aidėjo ne tik nuo šokio ritmu, jis prisipildė ir nepakartojamu būgnų skambesiu. Renginio svečias- garsus Ukrainoje ir gastroliavęs daugelyje pasaulio šalių perkusininkas Oleksii Gmyria- ROUŠEN (sceninis vardas) įspūdingai atliko solinę programą, būgnų ritmais prisidėdamas prie gražios šokių fiestos.

Kultūrinės veiklos organizatorė L. Maliukevičienė
2022-09-03