2023-01-23

Renginį „Pasveikinkim vieni kitus“ eilėmis pradėjo Padauguvos bendruomenės pirmininkė dr. Rūta Rudžianskaitė-Kvaraciejienė ir Padauguvos laisvalaikio salės moterų vokalinio ansamblio narė Laima Jatautė. Renginys  skirtas pasidžiaugti ir aptarti praėjusius metus. Atvyko Vilkijos apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas, Vilkijos laikinųjų globos namų ,,Nemuno krašto vaikai“ globotiniai ir jų vadovai, verslininkas ir dainininkas Valentinas Pancerna, padauguviečiai ir saviveikininkai.

 Pirmieji į sceną žengė ,,Nemuno krašto vaikai“ dainininkai, kurie skyrė jautrias ir nuoširdžias dainas. Alvydas Furmonas, Padauguvos laisvalaikio salės meno vadovas, kartu su Padauguvos laisvalaikio salės moterų vokalinio ansamblio nare Laima Jataute įteikė padėką Vilkijos laikinųjų globos namų „Nemuno krašto vaikai“ direktorei Vidai Rainienei už bendradarbiavimą. Mažiesiems dainorėliams ačiū tarė Bronislava Rudžianskienė ir Jurgita Grajauskaitė.

Sveikinimo žodį tarė seniūnas Arūnas Bačiūnas, linkėdamas geros nuotaikos ir smagaus koncerto. Padauguvos bendruomenės vardu seniūnui už nuolatinę pagalbą dėkojo bendruomenės pirmininkė dr. Rūta Rudžianskaitė-Kvaraciejienė ir bibliotekos vedėja Regina Jarienė.

Koncertą tęsė Valentino Pancernos ir Padauguvos laisvalaikio salės Laimos Jatautės ir Reginos Zakarevičienės vokalinis duetas (vadovas Alvydas Furmonas), kurio dainos 2022 m. skambėjo Stasio Šimkaus mokykloje-daugiafunkciniame centre, Vievyje, Viduklėje, Liučiūnų laisvalaikio salėje, Plikių kaime Ariogalos seniūnijoje, Raseinių rajone Sujainiuose, Vilkijoje, Batniavos mokykloje –daugiafunkciniame centre ir žinoma Padauguvoje. Moterų vokalinis ansamblis ,,Akimirka“ vadovaujamas meno vadovo Alvydo Furmuno 2022 metais dalyvavo keturiose romansų šventėse ir padainavo vieną iš gražiausių romansų ,,O Soloveisko salose“ ir dainą ,,Ir gyventi taip nemokam“. Dainininkams dėkojo bendruomenės nariai.

Padėkos žodį vaikų ir moterų būrelių skaitytojams tarė bibliotekos vedėja Regina Jarienė. Bendruomenės pirmininkė ačiū tarė bibliotekos vedėjai Reginai Jarienei už bendradarbiavimą.

Prieš metus atnaujintoje Padauguvos laisvalaikio salėje ir sporto aikštelėje vasaros metu rinkosi sveiko gyvenimo būdo mėgėjai. Per vasaros – rudens ir rudens – žiemos treniruočių sezoną buvo pravesta 41 treniruotė su profesionaliais treneriais. Projektas tęsiame ir toliau, tad kviečiame nuo sausio 18 dienos iki balandžio 14 dienos aktyviai dalyvauti sveikatinimo veiklose. Dėkojame Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro vadovui Lauryni Diliui ir treneriams, su jais lengva ir malonu bendradarbiauti. Norime padėkoti aktyviausiems treniruočių dalyviams – Vidai Liutkevičienei ir Kristinai Liutkevičiūtei, kurios nepraleido nei vieno užsiėmimo, Jadvygai Meškėnienei ir Vidai Polskienei – už aktyvų dalyvavimą treniruotėse. Taip pat ačiū visiems, kurie atsiliepė į Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro trenerio Tautvydo Antanaičio kvietimą ir buvo telelaidos „Gyvenu čia“ laidos dalyviais. Gražaus jubiliejaus proga buvo pasveikinta bendruomenės narė Verutė ir visi dalyvavusieji renginyje pakviesti bendrai nuotraukai. Prie puodelio arbatos susirinkusieji pasidžiaugė, kad šiandien gali bendrauti be kaukių ar respiratorių ir be ribojimo, kaip buvo prieš metus.

Padauguvos laisvalaikio salės informacija