2022-08-17


🌿Jau dešimtą kartą švęsti Žolinės į Akuotų kaimą gausiai susirinko visa Saulėtekių bendruomenė. Ši tradicinė vasaros pabaigos šventė „Žolinių puokštė“ – daugelio Vilkijos apylinkių gyventojų laukiama diena. Tai ir pasibuvimas šventiniame šurmulyje, ir puiki galimybė susitikti su artimaisiais.
🌿„Bendruomenė yra vieninga, kai ji statoma ant tikrų pamatinių vertybių: pagarbos savo krašto istorijai, tradicijoms ir žmonėms. Kiekvieną kartą apsilankęs čia, šioje šventėje, pasidžiaugiu, nes Jūs esate gražus tokios bendruomenės pavyzdys“, – sveikindamas susirinkusius kalbėjo Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.
Meras kartu su vicemeru Pauliumi Visocku ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rūta Černiauskiene pirmojo gimtadienio proga pasveikino vokalinį ansamblį „Saulėtekėnai“.
🌿Prieš metus vadovė Andžela Mickutė subūrė 9 žmonių kolektyvą, į kurio gretas įsijungė gyventojai iš Saulėtekių, Krūvandų, Daugėliškių kaimų ir net pats Vilkijos apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas. Per trumpą laiką „Saulėtekėnai“ paruošė kelias koncertines programas, su kuriomis aktyviai koncertuoja ne tik bendruomenės renginiuose, aplinkinėse laisvalaikio salėse, bet ir respublikinėse šventėse bei festivaliuose. Klausytojai pamilo ansamblį dėl atliekamų žinomų dainų ir koncertuose noriai dainuoja drauge.
🌿Dar viena mero padėka įteikta Saulėtekių gyventojai Marytei Mejarienei už nuoširdžiai ir atsakingai prižiūrimą „Atminties parką“.
🌿Gausiai į šventę susirinkusius gyventojus pasitiko įvairios pramogos. Mažieji dalyviai galėjo linksmintis ant batutų, pūsti muilo burbulus, išsipiešti veidukus mėgstamais personažais ar gyvūnais. Vyresni varžėsi taikliausio krepšininko, rankos lenkimo, smiginio ar svarsčių kėlimo rungtyse. Pastarojoje jėgas išbandė ir vicemeras P. Visockas.
🌿Tradiciškai šventėje buvo renkama ir gražiausia žolinių puokštė. Savo pasirodymus dovanojo Saulėtekių, Kulautuvos meno kolektyvai, kapela „Beržynėlis“. Renginio kulminacija – grupės „Nemuno krantai“ koncertas ir šventiniai fejerverkai.

info iš https://www.facebook.com/kaunorajonobendruomene/

Pridėtos nuotraukos L. Maliukevičienės